Integracja Sensoryczna
Get Adobe Flash player

W książce znajdą Państwo spójne informacje z teorii integracji sensorycznej, opis podstawowych zaburzeń , narzędzia służące do badania zaburzeń integracji sensorycznej i wskazówki do budowania programów terapii.

Autor przedstawia typowe zaburzenia integracji sensorycznej występujące najczęściej u niemowląt i małych dzieci, u dzieci ze spektrum autyzmu /zespół Aspergera, autyzm, całościowe zaburzenia rozwoju/, u dzieci z ADHD i ADD, dzieci zespołem kruchego chromosomu X, z zespołem Downa i innych.

Książka może być traktowana przez początkujących terapeutów jako podręcznik terapii integracji sensorycznej. Specjaliści , którzy nie są terapeutami integracji sensorycznej znajdą w niej  wiele cennych informacji jak rozpoznać pierwsze objawy zaburzeń i wysłać dziecko na badania do odpowiedniego specjalisty z zakresu integracji sensorycznej.

Ponieważ książka Zbigniewa Przyrowskiego jest pierwszą tak obszerną pulikacją o integracji sensorycznej w Polsce będzie z pewnością przydatna dla studentów wydziałów psychologii, pedagogiki, fizjoterapii czy studiów logopedycznych.

Książka zawiera bardzo bogaty spis literatury / wydaje się, że jedyny taki w Polsce/  związanej z problematyką integracji sensorycznej.

                                                            Aby kupić

Aktualności

Książka o integracji sensorycznej

Oddajemy do rąk czytelników pierwsze w Polsce tak obszerne opracowanie tematyki integracji sensorycznej. Autor publikacji przedstawia nie tylko założenia teoretyczne metody integracji sensorycznej ale daje również praktyczne wskazówki dotyczące badania dzieci i prowadzenia terapii integracji sensorycznej   

więcej...

Poradnia Sensum Mobile


więcej...

Staże w Sensum Mobile

W Sensum Mobile już od ośmiu lat odbywają się staże diagnostyczne. Każdego roku kilku terapeutów /max.10/ poznaje teoretyczne i praktyczne tajniki badania dzieci w zakresie zaburzeń integracji sensorycznej.

Więcej...

 O dyspraksjiSale terapii integracji sensorycznej w Sensum Mobile

Terapia integracji sensorycznej wymaga sal wyposażonych w specjalistyczny, bezpieczny sprzęt. Sensum Mobile słynie z doskonale wyposażonych sal terapeutycznych. Mamy najnowszy dostępny na polskim rynku sprzęt terapeutyczny. Doskonale wykształceni terapeuci pracujący pod opieką terapeuty z największym doświadczeniem w terapii integracji sensorycznej w Polsce  - Zbigniewem Przyrowskim, prowadzą terapię w bogato wyposażonych salach. Odpowiednio wyposażone sale zapewniają optymalne warunki do terapii i rozwoju kreatywności dziecka. Nie ryzykuj wysyłając dziecko do jakiegokolwiek terapeuty, do jakiejkolwiek sali terapeutycznej. My mamy doświadczenie. Działamy nieprzerwanie od 1995 roku. Zobacz zdjęciaZbigniew Przyrowski psycholog kliniczny terapeuta integracji sensorycznej 2013


Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów.