Integracja Sensoryczna,terapia integracji sensorycznej , diagnoza integracji sensorycznej, treningi słuchowe, Tomatis, Johansen
Get Adobe Flash player


Regulamin zgłoszenia na szkolenia i staże prowadzone w Sensum Mobile.

 

  1. Przesłanie karty rejestracyjnej na wybrane szkolenie pocztą elektroniczną oraz dokonanie wpłaty rejestracyjnej w wysokości 50 zł z zaznaczeniem tytułu szkolenia na Konto Nr. 38 1950 0001 2006 7483 6874 0002 Empis & Sensum Mobile sp. z o.o. IDEA Bank.
  2. Data wpłaty rejestracyjnej jest datą rejestracji karty zgłoszeniowej. Wpłata jest zaliczką za szkolenie.
  3. Osoby, które dokonały prawidłowej rejestracji karty otrzymają drogą mailową potwierdzenie. Jeśli ilość zgłoszeń przekroczy ilość miejsc osoba zostanie zakwalifikowana na najbliższy termin i powiadomiona o tym. Po zakwalifikowaniu nazwisko osoby zgłaszającej się na szkolenie zostanie zamieszczone na liście uczestników.
  4. Pozostała kwota opłaty za szkolenie jest wpłacona bezpośrednio w kasie w dniu szkolenia lub przelewem najpóźniej na trzy dni przed szkoleniem.
  5. W przypadku rezygnacji ze szkolenia wpłata rejestracyjna nie będzie zwracana.Rezygnacja ze szkolenia następuje z chwilą braku potwierdzenia uczestnictwa w odpowiedzi na wysłane przez organizatora szkolenia drogą mailową zaproszenie.
  6. Osoby które dokonały zgłoszenia i opłaty rejestracyjnej, a nie dostały się na pierwszy termin szkolenia zostają przeniesione na kolejny termin.  
  7. W przypadku zgłoszeń grupowych lub propozycji organizacji kursu poza siedzibą poradni proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy celem ustalenia terminu szkolenia.
  8. Aby zapisać się należy zaakceptować regulamin

              AKCEPTUJĘ                                                                                    NIE AKCEPTUJĘ

Aktualności

Poradnia Sensum Mobile - nowy film


więcej...

Nowa strona Sensum Mobile

Została uruchomiona nowa strona poradni Sensum Mobile - Centrum Procesów Sensorycznych. Serdecznie zapraszam do odwiedzin: procesysensoryczne.pl

Książka z ćwiczeniami integracji sensorycznej

"Trenuj mózg poprzez ruch" to wyjątkowa pozycja na polskim rynku. Przedstawione ćwiczenia nie tyko są szczegółowo opisane, ale książka zawiera profesjonalne wskazania, czemu mają służyć i co można osiągnąć stosując je. Opis każdego z ćwiczeń zawiera też propozycje ich modyfikacji, co skutkuje tym, że z 236 proponowanych ćwiczeń uzyskujemy ich, co najmniej 500.

więcej...

Ogłoszenie

Sensum Mobile otwiera nową siedzibę i zatrudni logopedę z uprawnieniami do prowadzenia treningu słuchowego metodą Tomatisa / sprzęt cyfrowy/, terapeutów integracji sensorycznej. Możliwość pracy na umowę zlecenie lub umowę o pracę. Doskonałe warunki pracy i możliwość bezpłatnego udziału w wielu szkoleniach.

Zgłoszenia /CV/ proszę przesyłać na adres mailowy sensum-mobile@wp.pl


Książka o integracji sensorycznej

Oddajemy do rąk czytelników pierwsze w Polsce tak obszerne opracowanie tematyki integracji sensorycznej. Autor publikacji przedstawia nie tylko założenia teoretyczne metody integracji sensorycznej ale daje również praktyczne wskazówki dotyczące badania dzieci i prowadzenia terapii integracji sensorycznej   

więcej...

Staże w Sensum Mobile

W Sensum Mobile już od ośmiu lat odbywają się staże diagnostyczne. Każdego roku kilku terapeutów /max.10/ poznaje teoretyczne i praktyczne tajniki badania dzieci w zakresie zaburzeń integracji sensorycznej.

Więcej...

 O dyspraksjiSale terapii integracji sensorycznej w Sensum Mobile

Terapia integracji sensorycznej wymaga sal wyposażonych w specjalistyczny, bezpieczny sprzęt. Sensum Mobile słynie z doskonale wyposażonych sal terapeutycznych. Mamy najnowszy dostępny na polskim rynku sprzęt terapeutyczny. Doskonale wykształceni terapeuci pracujący pod opieką terapeuty z największym doświadczeniem w terapii integracji sensorycznej w Polsce  - Zbigniewem Przyrowskim, prowadzą terapię w bogato wyposażonych salach. Odpowiednio wyposażone sale zapewniają optymalne warunki do terapii i rozwoju kreatywności dziecka. Nie ryzykuj wysyłając dziecko do jakiegokolwiek terapeuty, do jakiejkolwiek sali terapeutycznej. My mamy doświadczenie. Działamy nieprzerwanie od 1995 roku. Zobacz zdjęcia